-
1.
+29 -1yapacağım, yani dikimini yıkamasını ütü paketini yapacağım ve 45 50 liradan satacağım... bana birim maliyeti 25 liraya patlıyor hemen hemen
sizce nasıl iş. . .
yaz geldi bu işlemi sonbaharda yapacağım fiyatta değişme olabilir o zamana kadar
tutar mı